Limitimiz Hayal Gücünüz!

Hayal gücünüz ile besleniyor ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

KişiselleştirilmişÜrünler!

Kişiye özel ürünler ile her türlü verinizi haritaya dönüştürüyoruz.

Hedefimiz Memnuniyetiniz!

Ürünlerimizi talepleriniz doğrultusunda tasarlayarak, memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz.

Profesyonel Tasarım!

Ürünlerimizi profesyonel tasarım ve kalite ile beğenize sunuyoruz.

Çabamız Prestijiniz!

Prestijinize katkı sağlayabilecek ürünler ortaya çıkarmak için çalışıyoruz.

Sanal Gerçeklik Uygulamaları

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

sanal uc boyutlu jenerik haritalarEn son teknolojik gelişmeler, artık bilgisayar ortamında yaratılan simülasyonlarla test edildikten sonra son kullanıcılara sunulmaktadır. Oyun dünyasından, askeri amaçlı kullanımlara kadar birçok uygulama için gerekli olan üç boyutlu sanal ortamları veya arazileri oluşturmak oldukça zahmetli bir süreçtir. 

Özellikle uçuş simülasyonları ve askeri uygulamalar için geliştirilen yazılımlar altyapı olarak arazi modellerine ihtiyaç duymaktadır. Uzman kadromuz sayesinde çok değişik tiplerde gerçek ve yapay arazi modelleri yaratarak istenen formatlarda isteiğinize uygun olarak üretebilmekteyiz. 

Muharebe ve Simülasyon yazılımları, Harp Oyunları gibi askeri amaçlı uygulamalar için çok fazla sayıda çok değişik tipte arazi modeline ihtiyaç vardır. Birliklerin aynı veya farklı senaryolarda değişik arazi yapılarında davranışları bu yazılımlar ile binlerce kez simüle edilerek, güvenirlik oranı yüksek istatistiksel bulgulara ulaşmak mümkün olmaktadır.

Bu amaçla sizlere sunacağımız çözümler, yine sizlerle yapacağımız ortak çalışmalar sayesinde ortaya çıkacaktır.İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra üreteceğimiz arazi modellerini sisteminize entegre etme konusunda vereceğimiz teknik destek sayesinde amacınıza daha çabuk ulaşabilecek, hedef odaklı olarak çalışabileceksiniz. 


© 2021 KabArt. Tüm Haklar Saklıdır. Powered by Maparium