Limitimiz Hayal Gücünüz!

Hayal gücünüz ile besleniyor ve kendimizi sürekli geliştiriyoruz.

KişiselleştirilmişÜrünler!

Kişiye özel ürünler ile her türlü verinizi haritaya dönüştürüyoruz.

Hedefimiz Memnuniyetiniz!

Ürünlerimizi talepleriniz doğrultusunda tasarlayarak, memnuniyetinizi ön planda tutuyoruz.

Profesyonel Tasarım!

Ürünlerimizi profesyonel tasarım ve kalite ile beğenize sunuyoruz.

Çabamız Prestijiniz!

Prestijinize katkı sağlayabilecek ürünler ortaya çıkarmak için çalışıyoruz.

Çevre ve Şehircilik AmaçlıÜç Boyutlu Harita Uygulamaları

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 

cevre ve sehircilik amacli kabartma harita uygulamalariDoğanın hakimi olan insanoğlu onu değiştirip kendi yaşantısına hizmet  etmek üzere yeniden şekillendiriyor. Dünyayışekillendirdikçe onu daha iyi tanıyor ve yaşadığımız çevre ile daha uyumlu yaşamamız gerektiğini keşfediyoruz. Hayatlarımızı daha iyi ortamlarda sürdürebilmek için şehirler inşaa ediyoruz. Gelişen teknoloji ile birlikte yaşadığımız kentleri değiştirmemiz, yeniden yapılandırmamız, doğal afetlere karşı yeni mücadele metodlarını uygulamamız hayatta kalma mücadelesinin bir neticesi olarak karşımıza çıkıyor.

Yaşadığımız çevre sadece şehirlerde kurduğumuz evler, siteler, mahalleler, semtler veya kent merkezlerinden ibaret olmadığını biliyoruz.Çevremizdeki coğrafya ve topografya ile olan yakın bağlarını keşfettikçe, kurduğumuz şehirlerdeki hataların ve çarpık yapılaşmaların daha çok farkına varıyoruz.Şehirlerimizi tanıdıkça onu daha iyi tasarlayacak mühendis ve mimarlara ihtiyacımız artıyor. Bu amaçla son yüzyılda çevre ve şehir planlama üzerine birçok araştırma yapılmış ve üniversiteler bünyelerinde özel bilim dalları oluşturmuşlardır. 

Çevre ve Şehir Plancılığı insanoğlunun daha iyi yaşam kalitesine, daha ekolojik çözümlerle ve daha etkin bir şekilde kavuşabilmesi için çalışmalar yürüten bir bilim dalı olarak hızla yaygınlaşmaktadır. Geleceğin şehir plancılarının en önemli eğitim araçlarından biri Üç Boyutlu Sayısal Modeller ve Kabartma Haritalardır. Günümzde herşeyin sanal ortamlarda uygulamalarının mevcut olması, insanın en temel duygusu olan dokunma ve üç boyutlu algılama duygularını yeteri kadar tatmin edememektedir. Oluşturduğumuz kabartma haritalar, mühendis ve mimarların çevre ve şehir planlaması yaparken ihtiyaç duyduğu bu eksikliği tamamlayacak niteliktedir.İster eğitim amaçlı, isterse gerçek projelerde kullanılacak kabartma haritaları ihtiyacınıza yönelik olarak hazırlamak bizim için en önemli hedeflerden birisidir.


© 2021 KabArt. Tüm Haklar Saklıdır. Powered by Maparium